Menu

Jeżeli marząc - nie ulegasz marzeniom....

Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo. W świecie dywagacji, niesprawiedliwości i ciągłej pogoni za życiem, trzeba umieć postawić sobie cel, który nikomu innemu nie przyszedłby do głowy. Nie masz wpływu na to, jak umrzesz. Ani kiedy. Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz. Życie jest chorobą. Jedyną różnicą pomiędzy ludźmi jest stadium choroby, w jakim żyją. W moim świecie każde sadium ma swoje znamię i rację. O czym będę pisać... hmmm....O kobietach, sobie, rodzinie, moich małych porażkach i wzlotach- jedym słowem o tym, co może i Ciebie nurtuje....W życiu są rzeczy o które warto, a czasami nawet trzeba walczyć. Są jednak i takie, na które wystarczy poczekać. Aloiw.

Dla kobiety jedyne naprawdę wygodne miejsce do płaczu to pierś mężczyzny.

aloiw1985

....to chyba prawda.

Płaczemy z przyjaciółką, płaczemy w samotności, ale przy mężczyźnie rozklejamy się jeszcze bardziej. Ja w życiu miałam takie szczęście, ze trafiałam na osobników, którzy potrafili zachować się właściwie w takiej sytuacji. Powiem też wam, że łatwiej jest płakać przy facecie. Dlaczego?

Cóż... zadowala go ogólne stwierdzenie, które wcale nie tłumaczy dla czego nasze łzy płyną strumieniami- z przyjaciółką, która zna nas od bardzo dawna i bardzo dobrze- takie osiągnięcie celu- by się po prostu wypłakać- nie miałoby szans. Prędzej czy później i tak powiedziałybyśmy jej o co tak naprawdę chodziło. Z mężczyzną jest  inaczej. Stwierdzają, że nie lubią kobiecych łez- ale prawda jest zupełnie inna....indeks

Zapisz

Zapisz

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • szymanscydom

    Czesc! Moze jednak i masz racje...Pozdrawiam!
    www.klario.blox.pl
    Zapraszam!

  • raspberry-swirl

    Coś w tym jest...:)

© Jeżeli marząc - nie ulegasz marzeniom....
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci